Konvektomaty s vizí

Během svého několikaletého působení na trhu firma Retigo uvedla již několik produktových řad a typů přístrojů. Tu poslední jsme měli možnost ovlivnit nejvíce. Pod našima rukama vznikla kromě jiného značka nejnovější řady konvektomatů VISION, která následuje trendy a dominantně ale elegantně potvrzuje, že tyto produkty jsou špičkou ve svém tržním segmentu.

Idea loga

Intuitivní moderní displej

Pořádnou práci nám dal design samotného displeje. Při uvádění nových strojů na trh to byla přímo nezbytnost, a tak jsme se do toho se vší vervou pustili. To jsme však netušili, jak náročné bude dát pár čverečků a barev dohromady. Po několika dnech ustavičné práce však vznikl uživatelsky přívětivý a moderní displej, který vás intuitivně provede celým fungováním stroje.

Přehledné katalogy

Měli jsme možnost podílet se i na hmotnějších věcech než je vývoj displeje a postprodukce fotek. K naší radosti ve studiu vznikly dva typy katalogů, které slouží k prezentaci produktů zejména na veletrzích, ale také všude tam, kde přijdete s Retigo týmem do přímého kontaktu.

Podrobný web

Když nové produkty, tak jejich nová prezentace. Vytvořili jsme tedy zbrusu novou podobu webových stránek, kde se o přístrojích dozvíte i ty nejmenší detaily.

Variabilní veletržní stánky

Našima rukama prošlo také nespočet vizualizací jednotlivých veletržních stánků. Vypořádat jsme se museli s prostorem, různými technologickými možnostmi a třeba i různými jazyky. Měli jsme tak ale pořád pod kontrolou, jak firma působí na klienty a především to, jak se vyjímá vedle konkurence.

Fotograf atmosféry

Nedocenitelná zde byla spolupráce s Lukášem Pelechem – fotografem, který umí precizně zachytit jak detail, tak i náladu přímo v týmu. Díky jeho fotkám může firma prezentovat nejen produkty, ale například i samotné kuchaře, kteří svým nadšením oživují atmosféru v kuchyni a dokážou s jídlem přímo kouzlit.

Světová kuchařka

Tato publikace vznikla jako dárek pro zákazníky Retiga. Najdete v ní nejrůznější recepty ze všech koutů světa. Pokud navštívíte showroom Retigo či gastronomické veletrhy, můžete se s touto kuchařkou potkat i vy!

Rádi sdílíme práci, které si vážíme. Ať už tedy sháníte šikovného fotografa,

či konvekťák, doporučujeme:

 

www.lukaspelech.com  |  www.retigo.cz

Chcete odebírat nové články emailem?