Jak když střelí

S architekty jsme už měli možnost spolupracovat několikrát. Tato spolupráce byla výjimečná díky fundovanosti a sofistikovanému přístupu hlavy ateliéru – Tomáši Velehradskému. Člověku se širokým rozhledem a přirozenou zálibou věci porozumět a prozkoumat ji do nejmenšího detailu.

Přišel za námi s tím, že potřebují nový web a při té příležitosti můžeme nastavit i celkové použití vizuální komunikace. Tedy fajn, pusťme se do práce.

Vzít tužku do ruky

Není to sice úplný začátek architektovy práce, ale přesně od toho momentu začíná vznikat nový projekt, vize – architektura. Silný moment, který by se mohl stát základem silného vizuálního stylu. Odvážné či sebevědomé? Určitě!

Horizontála

Návaznost na původní logo viděl klient hned. Zjednodušení a zároveň zachování charakteru čáry mu učarovalo. “A kde je typografie?” Zeptal se. Bude, ale až v druhém plánu. Tím zaručíme logu jedinečnost. “Dobře, budu si zvykat.”

Webíček

Schválně zdrobňuji. Tento web jsme ladili opravdu velmi dlouho a velmi precizně. Ač to tak na první pohled nevypadá, jsou zde použity sofistikované filtry, které uživatele rychle dovedou k požadovaným informacím. Reference jsou prezentovány na jednotlivých slidech, takže si je může člověk krásně vychutnat.

Přesvědčte se zde

.

Chcete odebírat nové články emailem?