Proč my?

Z vlastní zkušenosti víme, že úspěšný byznys vychází z důvěry zákazníků. Víme taky, že silná značka potřebuje víc než „jen“ špičkový design, chytlavé slogany a masivní mediální masáž. Je to běh na hooodně dlouhou trať a záleží na každém kroku.

Aby to byl běh bez překážek, poskládali jsme náš tým ze specialistů na každý krok, od strategie a designu, přes copywriting až po produkci. Díky tomu můžeme nabídnout kompletní péči Vaší značce a Vám partnerství vedoucí k úspěšnému byznysu.

Pavla Bartoňová

+420 608 843 149 pavla@davidgec.cz ‘‘

Řídí jednotlivé zakázky a kontroluje, zda je vše, jak má. Naše specialistka na předcházení problémů.

’’

David Geč

+420 608 820 107 david@davidgec.cz ‘‘

Jedná s klienty. Navrhuje a plánuje pro ně strategie. Je konzultantem přes „značkovou“ komunikaci.

’’

Petr Toman

+420 608 304 505 petr@davidgec.cz ‘‘

Realizuje to, co kolegové s klienty vymyslí. Co nedokáže vyrobit, sehnat nebo vymyslet, to neexistuje.

’’

Ondřej Tošenovský

+420 608 955 018 ondrej@davidgec.cz ‘‘

Je grafik každým coulem. Poradí si se vším, od promyšlené kreativy po technickou sazbu.

’’

Radek Cichý

+420 608 955 018 radek@davidgec.cz ‘‘

Náš výtvarník. Neodchází od nás nic, co neschválí. Často si vystačí pouze s tužkou a skicákem.

’’

Monika Rypáková

+420 608 955 018 monika@davidgec.cz ‘‘

Dává grafice emoce. Sází ostošest, navrhuje, animuje, prostě vše, co si klient může přát.

’’

Dita Szabó

+420 608 955 018 dita@davidgec.cz ‘‘

Píše a navrhuje, o čem by se mělo psát.

’’

Karolína Petrů

+420 608 955 018 karolina@davidgec.cz ‘‘

Dělá z grafiky Grafiku. Řeší vizuální komunikaci od konceptu, až po sebemenší detail.

’’

Josef Káles

+420 608 955 018 josef@davidgec.cz ‘‘

Textaří, nasává atmosféru studia a firem. A snaží se ji sepsat na papír a sprejovat na facebookové zdi.

’’