Ozvěte se nám

Řízení projektů

Pavla Bartoňová

+420 608 955 018 pavla@davidgec.cz
Strategické plánování, workshopy

David Geč

+420 608 820 107 david@davidgec.cz
Produkce, technické inovace

Petr Toman

+420 608 304 505 petr@davidgec.cz
Design, grafika, kresby

Radek Cichý

+420 608 955 018 radek@davidgec.cz
Texty, obsahové strategie

Dita Szabó

+420 608 955 018 dita@davidgec.cz
Design

Karolína Petrů

+420 608 955 018 karolina@davidgec.cz
Texty, obsahové strategie

Josef Káles

+420 608 955 018 josef@davidgec.cz
Klidně se ptejte, odpovíme na vaše dotazy.