Ozvěte se nám

Řízení projektů

Pavla Hrubšová

+420 608 955 018 pavla@davidgec.cz
Strategické plánování, workshopy

David Geč

+420 608 820 107 david@davidgec.cz
Produkce, technické inovace

Petr Toman

+420 608 304 505 petr@davidgec.cz
Design, typografie

Ondřej Tošenovský

+420 608 955 018 ondrej@davidgec.cz
Design, grafika, kresby

Radek Cichý

+420 608 955 018 radek@davidgec.cz
Design, animace

Monika Rypáková

+420 608 955 018 monika@davidgec.cz
Texty, obsahové strategie, CSR

Radek Holomčík

+420 728 034 460 radek.h@davidgec.cz
Design

Karolína Petrů

+420 608 955 018 karolina@davidgec.cz
Vymáhání pohledávek

Spenky

+420 608 955 018 spenky@davidgec.cz
Klidně se ptejte, odpovíme na vaše dotazy.