Hledáme kolegyni, nebo kolegu, na pomoc s textařinou. Nepotřebujeme zkušeného borce, který má za sebou 10 let psaní. Nejlepší bude začínající psavec, tabula rasa, ze kterého si zkušeného copywritera vychováme. Prozatím by to bylo asi na částečný úvazek, takže půjde zvládat i školu.

Řekli jsme si, že to uděláme způsobem, který pro zájemce bude zábavný a užitečný. Proto chystáme na čtvrtek 18. května celodenní workshop, na kterém zamakáme na prezentaci jedné značky. Abyste neměli pocit, že chceme využít vaší práce pro vlastní obohacení, budeme se věnovat projektu Bez mámy. Děláme pro ně zadarmo, chceme jim pomoct líp vysvětlovat smysl jejich práce a být lákavější pro partnery a dárce.

Víme, že je termín ve zkouškovém, na druhou stranu jsme si jisti, že to za jednodenní výpadek učení stojí. Nejlíp se totiž člověk učí praxí. Máme omezené kapacity, takže ze zájemců vybereme 6 lidí, které pozveme. Bude to o týmové práci, z účastníků si vybereme jednoho a tomu nabídneme místo.

Pokud tě to zajímá, napiš nám do úterý 16. 5. 2017 na email studio@davidgec.cz. Následující den ti dáme vědět, jak to dopadlo. K přihlášce napiš něco o sobě, zkus se nám prodat, být zajímavý. Workshop bude u nás na adrese Rašínova 2, Brno. Oběd a drobné občerstvení zajistíme. V případě jakýchkoliv dotazů piš na radek.h@davidgec.cz, nebo volej 728 034 460.

Těšíme se!

Radek Holomčík

Radek Holomčík

Píše a navrhuje, o čem by se mělo psát. S klienty řeší, jak mají vystupovat a jak být společensky odpovědný.

Chcete odebírat nové články emailem?

Související články